ZAKRES NASZYCH USŁUG OBEJMUJE:

PROJEKTY

WIZUALIZACJA

POMIAR

REALIZACJA, MONTAŻ

Kuchnia jest w domu miejscem, w którym najczęściej skupia się pozytywna energia. Kojarzy się z ciepłem, zapachem, przyjazną atmosferą. Sprzęt kuchenny to jedno, ale to meble i dodatki nadają wnętrzu charakter, styl i klimat. Każda osoba korzystająca z kuchni ma swoje preferencje dotyczące jej wyposażenia. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów oferujemy projekt wnętrza kuchennego wraz z profesjonalną wizualizacją wykorzystując wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania wnętrz. Przygotowujemy kompleksową wycenę mebli, wyposażenia dodatkowego i sprzętu AGD.

Pomiar jest czynnością poprzedzającą produkcję. Zabudowy meblowe produkowane są pod wymiar. Naszym celem jest zrealizowanie projektu idealnie pasującego do potrzeb klienta z wykorzystaniem nowatorskich materiałów, różnorodnego wzornictwo i autorskich projektów.

Projektując kuchnię warto korzystać z odpowiednich inspiracji, rzetelnych informacji oraz rad profesjonalistów. Naszym celem wprowadzanie trendów i nowoczesnych rozwiązań pomysłów, które pomogą Państwu zaplanować i zrealizować wymarzoną kuchnię.