PUBLIKACJE

Kompleksowość, komfort, indywidualizm

S-line Studio to zespół profesjonalistów tworzący markę zajmującą się architekturą wnętrz wraz z autorskim salonem mebli kuchennych. 10 lat tradycji sprawiło, że jesteśmy darzeni ogromnym zaufaniem.

Autorski salon i producent mebli kuchennych

Od wielu lat poszerzamy wiedzę i praktykę w zakresie architektury i projektowania wnętrz. Poprzez szkolenia, targi i własne pomysły realizujemy wiele ambitnych i satysfakcjonujących przestrzeni, zarówno indywidualnych, jak i komercyjnych. Tworzymy wnętrza podążając za światowymi trendami, otaczając się elementami najwyższej klasy producentów.

O megatrendach w aranżacji wnętrz

Naturalne materiały, ciepłe kolory, meble dedykowane konkretnemu wnętrzu. Coraz częściej to właśnie kolor stanowi o indywidualnym stylu pomieszczenia. Obok mocnego fioletu, okrzykniętego przez Pantone kolorem roku 2018, popularność zyskują różne odcienie niebieskiego – począwszy od jasnego błękitu, poprzez turkus, aż do wyrazistego granatu.

Projekty wnętrz

S-line Studio to zespół projektowy, który postawił na rozwój oraz poszerzanie wiedzy w temacie architektury i projektowania wnętrz poprzez szkolenia, targi i własne pomysły. W efekcie powstało wiele ambitnych i satysfakcjonujących realizacji

Autorski salon mebli kuchennych

S-line Studio to nowoczesny salon kuchni i aranżacji wnętrz, gdzie ekspozycje wprowadzają klienta w nowy wymiar designu i architektury. To salon dla ludzi wymagających, ceniących sobie profesjonalizm.

Natura i metale szlachetne...

Natura. Podstawowe źródło inspiracji we współczesnym projektowaniu i architekturze wnętrz. Wzornictwo i materiały czerpane z natury wyznaczają trendy, będące podstawą aranżowania nowoczesnych przestrzeni.

Autorski salon kuchni

S-line Studio to nowoczesny salon, gdzie ekspozycje wprowadzają klienta w nowy wymiar przestrzeni kuchennych. To przestrzeń dla ludzi wymagających, ceniących sobie profesjonalizm. Oferujemy klientom kompleksowe rozwiązania kuchenne wykonywane na wymiar z zastosowaniem systemów najwyższej jakości. W ofercie posiadamy materiały i sprzęty AGD światowych liderów.

Kuchnia idealna?

Nowatorskie materiały, różnorodne wzornictwo i autorskie rozwiązania – profesjonaliści ze Studia aranżacji Wnętrz S-lineSTUDIO od ponad 10 lat wsłuchują się w potrzeby swoich klientów, dzięki czemu są w stanie przygotować projekty na miarę indywidualnych potrzeb i oczekiwań. „Podstawą projektowania jest dla nas nieograniczona wyobraźnia

Natura i metale szlachetne w nowoczesnych wnętrzach

Natura. Podstawowe źródło inspiracji we współczesnym projektowaniu i architekturze wnętrz. Wzornictwo i materiały czerpane z natury wyznaczają trendy, będące podstawą aranżowania nowoczesnych przestrzeni.

Mały indywidualista

Niektóre rozwiązania zastosowane w tym niedużym parterowym domu wynikają z ograniczonego metrażu, inne odzwierciedlają upodobania i styl życia mieszkańców.

250M2 - livingroom24.pl

Dolna kondygnacja – hol, salon, jadalnia połączona z kuchnią całość utrzymane w eleganckiej konwencji. Przenikają się wzajemnie biel i czerń. Na czarnych matowych kaflach białe meble kuchenne z czarnym granitowym blatem Źródło: Living Room - Portal aranżacja wnętrz...

Zapoznaj się z naszymi realizacjami

Zobacz więcej