O nas

Studio aranżacji wnętrz S-LINE zostało założone w 2006 r. w Gorzowie Wlkp. przez Martę Sobieszek. Firma współpracuje z inwestorami w różnych segmentach rynku w zakresie projektowania wnętrz i aranżacji kuchni. Od 2015 r., wraz z Grzegorzem Kumiszczą, tworzą zespół projektowy. S-Line Studio od samego początku stawia na rozwój i nieustanne poszerzanie wiedzy z zakresu architektury i projektowania wnętrz. Dzięki doświadczeniu, wiedzy, szkoleniom, targom i własnym pomysłom, powstaje wiele ambitnych i satysfakcjonujących dla właścicieli realizacji.

Prace nad projektem rozpoczynamy analizując z klientem jego preferencje i oczekiwania. Pierwsza rozmowa jest zawsze wnikliwa i rzeczowa. Istotą jest odczytać wyobrażenia o własnym wnętrzu. Wychodząc od układu funkcjonalnego przez projekt ścian działowych i oświetlenia, po każdy kolejny szczegół wykończenia, aż po fizyczne zrealizowanie projektu wnętrza wraz z nadzorem autorskim.

Zapraszamy Państwa do studio aranżacji wnętrz w Gorzowie Wlkp. przy ul. Walczaka 12 lub na spotkanie online. Zespół projektantów zawsze jest gotowy, aby przeprowadzić klienta po stacjonarnym salonie mebli kuchennych. Oferujemy autorskie projekty i nowatorskie rozwiązania najwyższej jakości poparte wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z liderami produkującymi sprzęt kuchenny. Posiadamy w ofercie sprzęty AGD uznanych marek na świecie.

„...bez przypadkowości, z dbałością o detal, kreatywnie, by stworzyć wnętrze mieszczące się w kanonach nowoczesnego wzornictwa lub świadomie powrócić do klasyki.

Bo wykonywany zawód nie jest tylko pracą, jest pasją, a stworzenie przestrzeni, w której właściciele przebywają z prawdziwą przyjemnością jest najwspanialszym wynagrodzeniem”.

Wystawa fotografii Szymona Brodziaka w S-line Studio

Dawid Kwiatkowski - Jesteś

Prezentacja apartamentu w Kostrzynie nad Odrą

Zapoznaj się z naszymi realizacjami

Zobacz więcej